Запрошуємо до участі у флешмобі обдаровану молодь Миколаївщини. Запишіться на курс "Спільний дитячий проект «Патріотична Миколаївщина в майбутньому єдиної України»

Сьогодні, коли Україна потребує народної підтримки, згуртування нації заради миру й збереження цілісності нашої держави, ми пропонуємо підтримати Збройні Сили України і підтвердити, що ми єдині власними фото, відео матеріалами. Патріотизм, як і честь, пронизує душу людини. Від того людина стає міцнішою, не зламною з вірою в перемогу.

Із кращих фотографій та матеріалів, спрямованих на підтримку військовослужбовців і єдності України та розміщених на платформі ОДШ буде сформовано карту Миколаївщини в складі єдиної України, яка буде розміщена на календариках. Їх ми передамо до військових частин. Впевнені, що так ми підтримаємо дух патріотизму у наших захисників»

В курсі розглягнуті основні напрями сучасного хореографічного мистецтва та розміщені відеозаписи занять, які  сприять поліпшенню як фізичного так і емоційого стану людини, допомагають набутті внутрішньої гармонії.

В курсі розглянуті основи дизайну веб-сторінок з врахуванням основних аспектів - композиції, контенту, шрифтового оформлення та особливостей сприйняття інформації на веб-сторінці.