Оголошення для учнів

Доброго часу доби! Вітаємо всіх учасників навчально-виховного процесу в он-лайн середовищі очно-дистанційної школи «Інтелектуальний резерв Миколаївщини». Навчальний рік в ОДШ розпочинається 28 вересня 2015 року відповідно до розкладу  занять (додається) затвердженого департаментом науки, освіти та молоді Миколаївської державної адміністрації.

Варто зазначити, що в очно-дистанційні школі здійснюється навчально-виховний процес за дистанційною формою навчання. Крім виконання інтелектуальних завдань запрошуємо обдаровану молодь взяти участь у спільному дитячому проекті «Патріотична Миколаївщина в майбутньому єдиної України». Для цього Вам необхідно:

  1. зареєструватися на платформі ОДШ;
  2. обрати категорію «Творче середовище» і відкрити його;
  3. обрати курс патріотичного спрямування «Спільний дитячий проект «Патріотична Миколаївщина в майбутньому єдиної України» (флешмоб);
  4. ввести свій акаунт (логін і пароль) і дати команду «записатися» на курс «Патріотичний проект»;
  5. відкрийте і уважно прочитайте завдання «Флешмоб молоді Миколаївщини»;
  6. виконайте завдання (зробіть короткий опис заходу, намалюйте  малюнки, зробіть флешмоб (фото), візьміть інтерв’ю у патріотів, напишіть власні роздуми у будь-якому жанрі, наприклад ­- поезія або публіцистика) та  оформіть  виконане завдання у файлі word. Додайте до цього файлу посилання з підписами на зроблені Вами і розміщені на сервісі YouTube відео та мультимедіа-презентації;
  7. відправте виконане завдання для перевірки зі сторінки цього ж завдання, натиснувши на команду « здати роботу», або «відправити»
  8. скористайтеся покроковими інструкціями для реєстрації в ОДШ та он-лайн консультаціями Ваших педагогів.

 


Бажаємо успіхів!

Адміністрація ОДШ

Остання зміна: понеділок 28 вересень 2015 2:31