Оголошення для науково-педагогічних та педагогічних працівників очно-дистанційної школи «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини».

Шановні педагоги! Щиро дякуємо за співпрацю. Вітаємо Вас із початком нового навчального року. У зв’язку з останніми подіями в Україні та скрутним економічним положенням у  Миколаївській області, навчально-виховний процес в очно-дистанційійї школі «Інтелектуальний резерв Миколаївщини» буде проходити у дистанційному режимі. Початок роботи школи 28 вересня 2015 року відповідно до розкладу роботи (додається). 

      Зазначаємо, що навчання педагогічних та науково-педагогічних працівників ОДШ "Інтелектуальний резерв Миколаївщини"  проходитиме  23 -24 вересня 2015 р. в МОІППО у формі методологічного семінару-тренінгу "Організація ефективної побудови дистанційного середовища для обдарованої і здібної учнівської молоді та розміщення в ньому навчального контенту". На семінар-тренінг педагоги повинні мати з собою  весь навчальний контент, який будуть вчитися розміщувати на платформі Moodle ОДШ до початку роботи школи (у будь-якому доступному і зрозумілому форматі: відео лекція, лекція-презентація, текстовий чи графічний формат лекції, семінару тощо) з обов’язковими практичними завданнями та інструкціями до їх виконання, а також посиланнями на джерела інформації. Скористйтеся інструкціями для реєстрації та розміщення навчального контенту.

         На початку роботи ОДШ будь-ласка перевірте, чи всі учні Вашого класу з даної дисципліни зареєструвалися та записалися на всі теми і завдання Ваших навчальних курсів, взяли участь у флешмобі і беруть активну участь у кожній сесії.

        Не забувайте перевіряти і оцінювати виконані учнями практичні завдання, розміщені на платформі ОДШ. Надавайте учням он-лайн консультації та фахові поради.

        Бажаємо здоров’я, миру, злагоди, успіхів, творчості і наснаги!

Адміністрація ОДШ

Остання зміна: п'ятниця 25 вересень 2015 10:08